Willem Breedijk

Directeur/Eigenaar

  breedijk@bgbl.nl


René de Roo

Hoofd Administratie

  deroo@bgbl.nl


Johan van Ee

Senior Projectleider Renovatie En Nieuwbouw

  vanee@bgbl.nl


René Hendriks

Projectleider Renovatie En Nieuwbouw

  hendriks@bgbl.nl


Vincent Buis

Projectleider Ontwikkeling En Renovatie

  buis@bgbl.nl


Pieter van Ee

Projectleider Dagelijks Onderhoud

  pietervanee@bgbl.nl


Michael Besselink

Projectleider Renovatie

  besselink@bgbl.nl


Henk Krüse

Uitvoerder Renovatie en Nieuwbouw

  henkkruse@bgbl.nl


Mike Bosma

Uitvoerder Renovatie

  bosma@bgbl.nl


Mark Bruggink

Uitvoerder Onderhoud

  zeist@bgbl.nl

 


Mike Zoutman

Werkvoorbereider

  zoutman@bgbl.nl


Mark Dorland

Werkvoorbereider

  dorland@bgbl.nl

 


Sabrina Zwemstra

KAM-Coördinator

  zwemstra@bgbl.nl


Cartouche de Roo

Administratief Medewerker

  c.deroo@bgbl.nl

 

Marc van der Willige

Voorman timmerman

  vanderwillige@bgbl.nl

Dennis Faijdherbe

Voorman timmerman

  faijdherbe@bgbl.nl

 

Koen Stoekenbroek

Voorman Timmerman

  stoekenbroek@bgbl.nl

 

Melvin Hooijberg

Timmerman

  melvinhooijberg@bgbl.nl

Klaas Porsius

Timmerman

 

Laurens de Boer

Timmerman

Jeffrey Roest

Timmerman

 

Jan Overdijk

Timmerman