Willem Breedijk

Directeur/Eigenaar

  breedijk@bgbl.nl

René de Roo

Hoofd Administratie

  deroo@bgbl.nl

Johan van Ee

Senior Projectleider Renovatie En Nieuwbouw

  vanee@bgbl.nl

René Hendriks

Projectleider Renovatie En Nieuwbouw

  hendriks@bgbl.nl

Vincent Buis

Projectleider Ontwikkeling En Renovatie

  buis@bgbl.nl

Pieter van Ee

Projectleider Dagelijks Onderhoud

  pietervanee@bgbl.nl

Cor Jansen

Uitvoerder Civiel

  jansen@bgbl.nl

Henk Krüse

Uitvoerder Renovatie en Nieuwbouw

  henkkruse@bgbl.nl

Michael Besselink

Assistent Projectleider

  besselink@bgbl.nl

Sabrina Gortzak-Zwemstra

KAM-Coördinator

  gortzak@bgbl.nl

Kaneesha Slot

Administratief Medewerker

  slot@bgbl.nl

Mike Bosma

Uitvoerder in opleiding

  bosma@bgbl.nl

Marc van der Willige

Voorman timmerman

  vanderwillige@bgbl.nl

Dennis Faijdherbe

Voorman timmerman

  faijdherbe@bgbl.nl

Melvin Hooijberg

Timmerman

  melvinhooijberg@bgbl.nl

Arend Krüse

Timmerman

  arendkruse@bgbl.nl

Klaas Porsius

Timmerman

Laurens de Boer

Timmerman

Jeffrey Roest

Timmerman

Ricky Wijnberg

Timmerman

Rikus Goede

Timmerman

Jan Overdijk

Timmerman

Ed Kardinaal

Timmerman